Herb Powiatu Wołowskieggo
Strona główna

pl. Piastowski 2, 56-100 Wołów

tel. (71) 389 10 92,
fax. (71) 389 26 55

e-mail: wrwo@praca.gov.pl

Wyszukiwarka

Zasiłek dla bezrobotnych

Aktualna stawka zasiłku brutto wynosi:

831,10 zł przez pierwsze 3 m-ce

652,60 zł przez kolejne miesiące

Kreator CV

Ulubione strony

Newsletter

Aby otrzymywać najnowsze oferty pracy oraz informacje z PUP Wołów, wpisz poniżej swój adres e-mail:

Newsletter

Ankieta

Ankieta
Skąd dowiaduje się Pan/Pani gdzie i jak załatwić sprawy w Urzędzie Pracy? Ankieta została zamknięta.
Od znajomych

40
Od pracowników Urzędu Pracy

94
Z tablic informacyjnych

5
Ze strony internetowej Urzędu Pracy

26
Kalkulator stażu pracy
Kalkulator wynagrodzeń
Zgłoszenie ofert pracy
Jesteś tutaj Strona główna » Oferty pracy na rynku lokalnym » Prezes Zarządu Wołowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wołowie
Logo Urzędu Pracy Herb Powiatu Wołowskieggo

Powiatowy Urząd Pracy w Wołowie

Prezes Zarządu Wołowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wołowie

Identyfikacja oferty
Numer oferty: StPr/17/0099
Ważna od: 2017-02-16
Ważna do: 2017-02-28
Czy zamknięta: Nie*
Czy subsydiowana*: Nie
Pracodawca krajowy
Nazwa: Wołowska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Wołowie
Adres: Wołowska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Wołowie
Kościuszki 17e
56-100 Wołów
Tel. 0713892406
Osoba do kontaktu: brak danych brak danych
Forma prawna:
Rodzaj działalności wg PKD: Zarządzanie nieruchomościami na zlecenie
Faks:
Zgłaszane miejsce pracy
Nazwa zawodu: Prezes
Kod zawodu: 112017
Nazwa stanowiska: Prezes Zarządu Wołowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wołowie
Liczba miejsc: 1
Liczba miejsc dla niepełnosprawnych: 0
Zakres obowiązków: Szczegółowe warunki konkursu (Regulamin przeprowadzania konkursu na stanowisko Prezesa Zarządu WSM) dostępne w sekretariacie Spółdzielni pod numerem telefonu 71 389 24 06 i na stronie internetowej (wsm-wolow.pl). Wymagane dokumenty należy złożyć w zaklejonej kopercie z dopiskiem Konkurs na stanowisko Prezesa Zarządu na adres: Wołowska Spółdzielnia Mieszkaniowa 56-100 Wołów ul. T. Kościuszki 17E, za pośrednictwem: poczty, kuriera lub osobiście w sekretariacie WSM w godz. od 7:00-15:00 do dnia 28.02.2017r. Prosimy o podanie nr. telefonu kontaktowego i adres e-mail.
Miejsce wykonywania pracy: Wołów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar czasu pracy: w pełnym wymiarze
Rozkład czasu pracy: inna
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Data rozpoczęcia pracy: 2017-03-01
Oczekiwania pracodawcy krajowego
Poziom wykształcenia: wyższe (w tym licencjat)
Umiejętności: Warunki uczestnictwa w konkursie: 1. wykształcenie wyższe ekonomiczne, techniczne, prawne, administracyjne, 2. minimum trzyletni staż pracy zgodnie z wykształceniem, 3. znajomość prawa spółdzielczego i zasad funkcjonowania spółdzielni, 4. znajomość prawnych i ekonomicznych aspektów funkcjonowania podmiotów gospodarczych, 5. umiejętność kierowania zespołem i zarządzania zasobami ludzkimi oraz wiedza z zakresu prawa pracy, 6. komunikatywność, rzetelność i umiejętność podejmowania decyzji, 7. posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych, 8. niekaralność za umyślne przestępstwo, w tym przestępstwo skarbowe, 9. pełna dyspozycyjność 10. znajomość obsługi komputera. Mile widziane uprawnienia budowlane. Używanie prywatnego samochodu do celów służbowych.
Języki obce: -
Szczególnie zainteresowany kandydatami z państw EOG: Nie
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty: Dokumenty, wymagane do udziału w konkursie: 1. życiorys (CV) wraz ze zdjęciem i list motywacyjny oraz informacje o sposobie kontaktowania się z kandydatem, 2. kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, uprawnienia i okres zatrudnienia, 3. aktualna informacja z Krajowego Rejestru Karnego o niekaralności (wystawiona nie wcześniej niż dwa miesiące przed upływem terminu składania oferty), 4. oświadczenie o nie prowadzeniu wobec kandydata postępowania karnego w związku z działalnością gospodarczą, 5. oświadczenie o rezygnacji z chwilą wyboru na stanowisko Prezesa Zarządu z działalności konkurencyjnej wobec Spółdzielni, 6. oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych i o zdolności do czynności prawnych, 7. pisemna zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb konkursu zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, 8. oświadczenie o braku pokrewieństwa lub powinowactwa z członkami Rady Nadzorczej, 9. oświadczenie stwierdzające brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na stanowisku kierowniczym. Wymagane dokumenty należy złożyć w zaklejonej kopercie z dopiskiem Konkurs na stanowisko Prezesa Zarządu na adres: Wołowska Spółdzielnia Mieszkaniowa 56-100 Wołów ul. T. Kościuszki 17E, za pośrednictwem: poczty, kuriera lub osobiście w sekretariacie WSM w godz. od 7:00-15:00 do dnia 28.02.2017r. Prosimy o podanie nr. telefonu kontaktowego i adres e-mail. Szczegółowe warunki konkursu (Regulamin przeprowadzania konkursu na stanowisko Prezesa Zarządu WSM) dostępne w sekretariacie Spółdzielni i na stronie internetowej (wsm-wolow.pl)
Mapa dojazdu

Jeśli chcesz, aby przeglądarka Cię znalazła kliknij poniższy przycisk.

powrót do listy ofert pracy Wyślij zapytanie o tę ofertę

Wyślij zapytanie o tę ofertę

Pola oznaczone gwiazdką (*) muszą być wypełnione.

* pole wymagane

Przycisk przenosi na stronę główną